برنامه ديدارهاي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان


برنامه کامل ديدارهاي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا اعلام شد.


به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنيم، گروه‌بندي مسابقات ليگ قهرمانان در منطقه غرب آسيا به شرح زير است:

گروه A: استقلال، الريان قطر، الجزيره امارات، الشباب عربستان

گروه B: الفاتح عربستان، فولاد خوزستان، برنده پلي آف شماره يک، بنيادکار ازبکستان

گروه C: العين امارات، الاتحاد عربستان، تراکتورسازي، برنده پلي آف شماره دو

گروه D: السد قطر، الاهلي امارات، الهلال عربستان، سپاهان

بازي‌هاي پلي‌آف: سوابق عمان با القادسيه کويت و برنده اين بازي با بن ياس امارات؛ برنده بازي‌هاي قبلي با الجيش قطر با نسف ازبکستان؛ برنده مجموع بازي‌ها در گروه دو قرار مي‌گيرد.

شباب اردن با الحديد بحرين برنده اين بازي با لخويا قطر؛ الکويت کويت و الشرطه عراق و برنده آن با لوکوموتيو ازبکستان و برنده مجموع اين مسابقات به گروه سه راه مي‌يابد.

برنامه کامل ديدارهاي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا:

برنامه ديدارهاي استقلال در گروه A

استقلال - الشباب عربستان (6 اسفند 1392)

الريان قطر - استقلال (20 اسفند 1392)

استقلال - الجزيره امارات (27 اسفند 1392)

الجزيره - استقلال (13 فروردين 1393)

الشباب عربستان - استقلال (27 فروردين 1393)

استقلال - الريان قطر (3 ارديبهشت 1393)

برنامه ديدارهاي فولاد خوزستان گروه B

برنده پلي آف يک - فولاد ( 6 اسفند 1392)

فولاد - الفاتح عربستان (20 اسفند 1392)

بنيادکار ازبکستان - فولاد (28 اسفند 1392)

فولاد- بنيادکار ازبکستان (12 فروردين 1393)

فولاد - برنده پلي آف يک (27 فروردين 1393)

الفاتح عربستان - فولاد (3 ارديبهشت 1393)

برنامه ديدارهاي تراکتورسازي گروه C

تراکتورسازي - الاتحاد عربستان ( 7 اسفند 1392)

برنده پلي آف 2 - تراکتورسازي (21 اسفند 1392)

تراکتورسازي -  العين امارات (27 اسفند 1392)

العين امارات - تراکتورسازي (13 فروردين 1393)

الاتحاد عربستان - تراکتورسازي (26 فروردين 1393)

تراکتورسازي - برنده پلي آف 2 (2 ارديبهشت 1393)

برنامه ديدارهاي سپاهان گروه D

السد قطر - سپاهان (7 اسفند 1392)

سپاهان - الهلال عربستان (21 اسفند 1392)

سپاهان - الاهلي امارات (28 اسفند 1392)

الاهلي امارات - سپاهان (12 فروردين 1393)

سپاهان - السد قطر (26 فروردين 1393)

الهلال عربستان - سپاهان (2 ارديبهشت 1393)

از نکات مهم اينکه در صورت ادامه عضويت رائول گونزالس در تيم السد او روز 26 فروردين 93 با اين تيم به اصفهان خواهد آمد.

ديدارهاي رفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا روزهاي 16 و 17 ارديبهشت و ديدارهاي برگشت 23 و 24 ارديبهشت برگزار مي‌شود. بازي‌هاي رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا 26 شهريور و دور برگشت 8 يا 9 مهر برگزار خواهد شد.

ديدارهاي رفت مرحله نيمه نهايي 30 مهر و ديدارهاي برگشت 7 آبان برگزار خواهد شد. تاريخ فينال مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان آسيا هنوز اعلام نشده است. نکته مهم اينکه تيم‌هاي غرب و شرق آسيا تا فينال با يکديگر روبرو نخواهند شد.

[ چهارشنبه 20 آذر1392 ] [ 12:34 ] [ ناصر ]

چهره 4 تيم برتر آسيا فردا مشخص مي شود

شانس بالاي استقلال و شاگردان ليپي براي صعود


دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در شرايطي فردا برگزار مي شود که استقلال ايران و گوانگژو چين از شانس بالايي براي صعود برخوردارند.


دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا فردا (چهارشنبه) برگزار خواهد شد و چهره 4 تيم برتر قاره کهن مشخص خواهد شد.

به گزارش فارس، در اين پيکارها، ديداري که بيش از پيش براي فوتبال دوستان کشورمان از اهميت بالايي برخوردار است، بازي استقلال در تايلند مقابل بوريرام خواهد بود.

شاگردان قلعه نويي ديدار رفت را با تک گل خسرو حيدري به سود خود پايان دادند و به همراه گوانگژو چين جزء دو تيمي محسوب مي شوند که در دور رفت موفق شدند بر ميهمان خود غلبه کنند.

استقلال در آخرين ديدار خود در ليگ برتر با نتيجه دو بر صفر مقابل ذوب آهن تن به شکست داده و در سه ديدار اخير خود طعم پيروزي را نچشيده است.

در نقطه مقابل بوريرام يونايتد قرار دارد که پس از شکست مقابل آبي هاي تهراني، تمام ديدارهاي خود را با پيروزي پشت سر گذاشته و با 64 امتياز اميد اول قهرماني در ليگ برتر فوتبال تايلند است.

استقلالي ها با توجه به بسته نگه داشتن دروازه خود در ديدار رفت و کسب پيروزي، شانس بالايي براي صعود به مرحله نيمه نهايي دارند.

اين ديدار فردا ساعت 15:30 به وقت ايران در ورزشگاه تاندر کستل شهر بوريرام برگزار خواهد شد.

* سئول - الاهلي، نماينده کره اميدوار به صعود

ديدار سئول کره مقابل الاهلي عربستان در ورزشگاه جام جهاني سئول برگزار خواهد شد.

نماينده کره در ديدار رفت در شرايطي که تا دقيقه 80 از ميزبان خود پيش بود با دريافت گل در اين دقيقه از کسب پيروزي ارزشمند خارج از خانه بازماند.

اين تيم اميدوار است با استفاده از امتياز ميزباني بتواند به مرحله بعد صعود کند.

سئول موفق شده در آخرين ديدار خود مقابل پوهانگ با نتيجه دو بر صفر به برتري برسد و در جايگاه سوم کي ليگ قرار دارد.

از طرفي الاهلي در سه ديدار برگزار کرده در ليگ عربستان يک پيروزي و دو تساوي را کسب کرده و در رده پنجم قرار دارد.

در صورت صعود استقلال ايران، پيروز اين ديدار با نماينده کشورمان روبرو خواهد شد.

ديدار سئول مقابل الاهلي ساعت 14 به وقت ايران برگزار مي شود.

*گوانگژو چين - لخويا قطر، کار آسان شاگردان ليپي در دوحه

نماينده چين ديدار رفت مقابل لخويا را با نتيجه دو بر صفر به سود خود پايان داده و به نظر کار آساني براي صعود در دوحه خواهد داشت.

شاگردان ليپي مقتدرانه در سوپر ليگ چين صدرنشين هستند و در نقطه مقابل لخويا در ليگ ستارگان قطر کار خود را با يک تساوي آغاز کرده است.

اين ديدار ساعت 18:45 به وقت ايران در دوحه برگزار مي شود.

* الشباب - کاشيوا ريسول، سامورايي ها در آستانه حذف

نماينده ژاپن در ديدار رفت با تساوي يک بر يک در کاشيوا متوقف شده و کار سختي براي صعود دارد.

تک نماينده سامورايي ها در جي ليگ شرايط چندان مناسبي ندارد و با 36 امتياز در مکان دوازدهم ليگ ژاپن قرار دارد.

اين تيم در آخرين ديدار خود با نتيجه سه بر يک شکست سنگين خانگي مقابل جوبيليو ايواتا پذيرفته و عملاً شانس چنداني براي صعود ندارد.

الشباب هم در ليگ عربستان از سه بازي، دو پيروزي بدست آورده و در مکان چهارم قرار دارد.

اين تيم در آخرين ديدار خود با نتيجه پرگل پنج بر دو الرعد را در هم کوبيده است.

اين ديدار فردا شب ساعت 20:45 در ورزشگاه فهد برگزار خواهد شد.

[ سه شنبه 26 شهریور1392 ] [ 14:18 ] [ ناصر ]

استقلال سفيد مي پوشد، بوريرام سورمه‌اي


جلسه هماهنگي ديدار تيمهاي بوريرام و استقلال برگزار شد.


ميرشاد ماجدي درخصوص جلسه هماهنگي اين بازي اظهار داشت: قرار بر اين شد که استقلال سر تا پا سفيد بپوشد و بوريرام سورمه اي. رنگ لباس دروازه بان بوريرام طوسي است و سيد مهدي رحمتي هم سبز بر تن مي کند. داوران ژاپني هم زرد مي پوشند.

به گزارش اوج ، وي ادامه داد: بازي ساعت 15:30 به وقت ايران برگزار مي شود. باشگاه بوريرام 70 بليت هم به ما داده تا در صورتي که ايراني ها آمدند اين بليت ها را در اختيار آنها بگذاريم.

ماجدي درخصوص وضعيت آب و هواي بوريرام گفت: هوا امروز شرجي و ابري است اما اينجا چيزي قابل پيش بيني نيست و ممکن است فردا باران ببارد يا هوا آفتابي شود.

[ سه شنبه 26 شهریور1392 ] [ 14:13 ] [ ناصر ]

تاريخ مراحل نيمه‌نهايي و فينال ليگ قهرمانان آسيا


بر اساس برنامه اعلام شده از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا، تاريخ رقابت‌هاي مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا مشخص شده است.


به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، رقابت‌هاي دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا فردا چهارشنبه 27 شهريور 92 در شهرهاي سئول کره جنوبي، بوريرام تايلند، دوحه قطر و رياض عربستان انجام مي شود.

فردا و از ساعت 15 و 30 به وقت تهران، استقلال ايران در ورزشگاه بوريرام به مصاف تيم بوريرام تايلند مي رود. ديدار مرحله برگشت در حالي انجام مي شود که بازي رفت را در تهران استقلال يک بر صفر برده است. استقلال در صورت تساوي با هر نتيجه اي به مرحله نيمه نهايي صعود مي کند و حتي در صورت شکست 2 بر يک هم مي تواند به جمع چهار تيم برتر آسيا برسد. البته شکست يک بر صفر استقلال در وقت قانوني 90 دقيقه اي کار را به وقت اضافه مي کشاند.

در ديگر بازي برگشت مرحله يک چهارم نهايي، تيم هاي اف سي سئول کره جنوبي و الاهلي عربستان در سئول به ميدان مي روند. اين بازي ساعت 14 به وقت تهران در ورزشگاه جام جهاني سئول برگزار مي شود. بازي رفت تيم هاي اف سي سئول و الاهلي عربستان با نتيجه يک بر يک به پايان رسيده است.

برنده دو ديدار بوريرام - استقلال و سئول - الاهلي روز چهارشنبه سوم مهر ماه اولين بازي دور رفت مرحله نيمه نهايي را برگزار خواهند کرد و اين در حالي است که برنده ديدار بوريرام - استقلال در دور رفت ميهمان و در دور برگشت ديدار نيمه نهايي ميزبان خواهد بود.

در صورت صعود استقلال ايران، اين تيم در بازي برگشت به عربستان يا کره جنوبي خواهد رفت. بازي برگشت يک هفته بعد و در چهارشنبه 10 مهرماه در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

در ديگر ديدارهاي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، از ساعت 18 و 45 به وقت تهران تيم هاي لخوياي قطر و گوانگژوي چين به مصاف هم مي روند که ديدار رفت را تيم چيني دو بر صفر به سود خودش به پايان رسانده و با خيالي آسوده به قطر رفته است. از ساعت 20 و 45 هم الشباب عربستان در ورزشگاه بين المللي فهد ميزبان کاشيوا ريسول ژاپن است تا تکليف آخرين تيم مرحله نيمه نهايي مشخص شود. بازي رفت در ژاپن با نتيجه يک بر يک مساوي به پايان رسيده است.

با توجه به اعلام قبلي کنفدراسيون فوتبال، ديدار رفت مرحله نيمه نهايي سوم و ديدار برگشت اين مرحله دهم مهرماه برگزار مي شود. امسال بر خلاف دوره هاي گذشته فينال ليگ قهرمانان آسيا، به صورت رفت و برگشت برگزار مي شود و تک بازي نيست تا از اين جهت با فينال ليگ قهرمانان اروپا تفاوت داشته باشد.

ديدار رفت فينال هم روز چهارم يا پنجم آبان برگزار مي شود و ديدار برگشت طبق آخرين اعلام و به خاطر همزمان نبودن با فينال جام جهاني نوجوانان امارات، روز 18 آبان برگزار مي شود. استقلال ايران در صورت صعود به ديدار فينال در ديدار رفت ميزبان خواهد بود و در ديدار برگشت ميهمان است.

[ سه شنبه 26 شهریور1392 ] [ 14:8 ] [ ناصر ]

زمان دقيق ديدارهاي استقلال در ليگ قهرمانان

برنامه ديدارهاي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا اعلام شد.


   در حالی که پیش از این برنامه بازی های استقلال در لیگ قهرمانان به طور قطعی مشخص نشده بود سایت فدراسیون این برنامه را به شرح زیر اعلام کرد:

استقلال 16 اسفند در دوحه قطر میهمان الریان قطر است. پس از این بازی اول فروردین 91 در ورزشگاه آزادی میزبان نسف قارسی ازبکستان خواهد بود. بازی سوم استقلال 14 فروردین در ورزشگاه آزادی میزبان الجزیره امارات خواهد بود. بازی چهارم گروه و اول دور برگشت 29 فروردین میهمان الجزیره امارات خواهد بود. بازی پنجم گروه در ورزشگاه آزادی روز 12 اردیبهشت 91 برگزار خواهد شد و بازی آخر مرحله گروهی 26 اردیبهشت در ازبکستان مقابل تیم نسف قارسی برگزار می شود.

[ دوشنبه 1 اسفند1390 ] [ 11:15 ] [ ناصر ]

برنامه کامل رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا

پس از صعود استقلال به مرحله گروهي ليگ قهرمانان برنامه بازي‌هاي اين تيم در آسيا مشخص شد.


    رقابت‌های پلی‌‌آف لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته با برگزاری 3 دیدار و صعود تیم‌های استقلال، الشباب امارات و پوهانگ استیلرز کره‌جنوبی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید.

استقلال شب گذشته در ورزشگاه آزادی در دومین دیدار پلی‌‌آف خود مقابل الاتفاق با 3 گل جشن صعود گرفت و به گروه اول لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. در دیگر دیدار الشباب امارات با 3 گل نفتچی ازبکستان را از پیش‌رو برداشت و با قرار گرفتن در گروه چهارم حریف پرسپولیس در آسیا شد.

همچنین پوهانگ استیلرز کره‌‌جنوبی پرافتخارترین تیم آسیا نیز با برد دو بر صفر مقابل حریف تایلندی به گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. پنجشنبه گذشته نیز آدلاید استرالیا با شکست حریف اندونزیایی در گروه پنجم جای گرفته بود.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از 16 اسفند سال جاری با این تفاوت آغاز می‌شود که نمایندگان کشورمان نسبت به فصول گذشته با یک تیم کمتر و در گروه‌های اول، سوم و چهارم کار خود را آغاز می‌کنند.

استقلال در هفته اول رقابت‌ها 16 اسفندماه میهمان الریان قطر است و تیم‌های سپاهان و پرسپولیس 17 اسفند به ترتیب مقابل النصر امارات و الهلال عربستان، میزبان و میهمان هستند.

 

برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان در غرب آسیا به شرح زیر است:

گروه اول:

16 اسفند 1390

* الریان قطر – استقلال

* نسف‌قارسی ازبکستان - الجزیره امارات

اول یا دوم فروردین‌ماه 1391

* الجزیره امارات - الریان قطر

* استقلال - نسف قارسی ازبکستان

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391

* الریان قطر - نسف قارسی ازبکستان

* استقلال - الجزیره امارات

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391

* الجزیره امارات -  استقلال

* نسف قارسی ازبکستان - الریان قطر

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391

* الجزیره امارات - نسف قارشی ازبکستان

* استقلال - الریان قطر

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391

* الریان قطر - الجزیره امارات

* نسف قارسی ازبکستان - استقلال


گروه دوم:

16 اسفندماه 1390

* الاتحاد عربستان - پاختاکور ازبکستان

* بنی یاس امارات - العربی قطر

اول یا دوم فروردین‌ماه 1391

* العربی قطر - الاتحاد عربستان

* پاختاکور ازبکستان - بنی یاس امارات

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391

* الاتحاد عربستان - بنی یاس امارات

* پاختاکور ازبکستان - العربی قطر

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391

* العربی قطر - پاختاکور ازبکستان

* بنی یاس امارات - الاتحاد عربستان

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391

* العربی قطر - بنی یاس امارات

* پاختاکور ازبکستان - الاتحاد عربستان

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391

* الاتحاد عربستان - العربی قطر

* بنی یاس امارات - پاختاکور ازبکستان

گروه سوم

17 اسفندماه 1390

* سپاهان ایران - النصر امارات

* لخویا قطر - الاهلی عربستان

1 یا 2 فروردین‌ماه 1391

* الاهلی عربستان - سپاهان ایران

* النصر امارات - لخویا قطر

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391

* سپاهان ایران - لخویا قطر

* النصر امارات - الاهلی عربستان

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391

* الاهلی عربستان - النصر امارات

* لخویا قطر - سپاهان ایران

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391

* الاهلی عربستان - لخویا قطر

* النصر امارات - سپاهان ایران

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391

* سپاهان ایران - الاهلی عربستان

* لخویا قطر - النصر امارات

گروه چهارم:

17 اسفندماه 1390

* الشباب امارات - الغرافه قطر

* الهلال عربستان - پرسپولیس ایران

1 یا 2 فروردین‌ماه 1391

* پرسپولیس - الشباب امارات

* الغرافه قطر - الهلال عربستان

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391

* الشباب امارات - الهلال عربستان

* الغرافه قطر - پرسپولیس ایران

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391

* الهلال عربستان - الشباب امارات

* پرسپولیس ایران - الغرافه قطر

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391

* پرسپولیس ایران - الهلال عربستان

* الغرافه قطر - الشباب امارات

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391

* الشباب امارات - پرسپولیس ایران

* الهلال عربستان - الغرافه قطر

گروه‌بندی مرحله شرق آسیا به شرح زیر است:

گروه پنجم:

آدلاید استرالیا

پوهانگ کره‌جنوبی

بنیادکار ازبکستان

گامبا اوزاکا ژاپن

گروه ششم:

بریسبان استرالیا

توکیو ژاپن

اولسان هیوندای کره‌جنوبی

بیجینگ گوان چین

گروه هفتم:

ناگویای ژاپن

سئونگ‌نام کره‌جنوبی

تیاجین تدا چین

سنترال کاست مارینر استرالیا

گروه هشتم:

بوریام تایلند

کاشیوا ریزول ژاپن

چونبوک کره‌جنوبی

گوانگجو چین

[ یکشنبه 30 بهمن1390 ] [ 10:55 ] [ ناصر ]

استقلال حريف ذوب‌آهن در مرحله اول پلي‌آف

قرعه کشي کامل ليگ قهرمانان آسيا

مراسم قرعه کشي فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا امروز در مقر کنفدراسيون فوتبال آسيا در مالزي برگزار شد.


     قرعه کشي ليگ قهرمانان سال 2012 فوتبال آسيا انجام شد و طبق آن دو نماينده کشورمان حريفان خود را شناختند.

بر اساس اين قرعه کشي پرسپوليس بايد در گروه D با تيم‌هاي الغرافه قطر، الهلال عربستان و برنده يکي از ديدارهاي پلي آف رقابت‌ دهد و سپاهان نيز در گروه C به مصاف تيم‌هاي لخوياي قطر ، الاهلي عربستان و النصر امارات برود.

همچنين مرحله پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا نيز قرعه‌کشي شد که استقلال در اولين بازي مرحله پلي آف در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم ذوب آهن اصفهان مي رود. اين بازي روز 22 بهمن برگزار خواهد شد.

برنده اين مسابقه در مرحله دوم پلي آف ميزبان تيم الاتفاق عربستان خواهد بود. رويارويي دو تيم ايراني در پلي‌آف يک بدشانسي بزرگ براي آنها به حساب مي‌آيد که حذف يکي از نمايندگان ايران را در پي خواهد داشت.

 

گروه بندي کامل رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بدين شرح است:

* گروه A: الريان قطر، نسف ازبکستان، الجزيره امارات و برنده بازي اول پلي آف غرب

* گروه B : العربي قطر، الاتحاد عربستان، بني ياس امارات و پاختاکور ازبکستان

* گروه C: لخوياي قطر، الاهلي عربستان، النصر امارات و سپاهان ايران

* گروه D : الغرافه قطر، الهلال عربستان، پرسپوليس ايران و برنده بازي دوم پلي آف غرب

* گروه E: گامبا اوزاکاي ژاپن، برنده بازي اول پلي آف شرق، بنيادکار ازبکستان، برنده بازي پلي آف دوم شرق

* گروه F : اولسان هيونداي کره، قهرمان جام امپراتوري ژاپن، بريسبان رور استراليا، بيجينگ گوآن چين

* گروه G: تيانجين تدا چين، سئونگنام ايلهوا چونما کره، ناگويا گرامپوس ژاپن، سنترال مرينرز استراليا

* گروه H : قهرمان ليگ تايلند، گوانگ‌ژو چين، چونبوک هيونداي موتورز کره ، کاشيوا ريسول ژاپن

[ شنبه 22 بهمن1390 ] [ 15:21 ] [ ناصر ]

قرعه کشي کامل ليگ قهرمانان آسيا

مراسم قرعه کشي فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا امروز در مقر کنفدراسيون فوتبال آسيا در مالزي برگزار شد.


     قرعه کشي ليگ قهرمانان سال 2012 فوتبال آسيا انجام شد و طبق آن دو نماينده کشورمان حريفان خود را شناختند.

بر اساس اين قرعه کشي پرسپوليس بايد در گروه D با تيم‌هاي الغرافه قطر، الهلال عربستان و برنده يکي از ديدارهاي پلي آف رقابت‌ دهد و سپاهان نيز در گروه C به مصاف تيم‌هاي لخوياي قطر ، الاهلي عربستان و النصر امارات برود.

همچنين مرحله پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا نيز قرعه‌کشي شد که استقلال در اولين بازي مرحله پلي آف در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم ذوب آهن اصفهان مي رود. اين بازي روز 22 بهمن برگزار خواهد شد.

برنده اين مسابقه در مرحله دوم پلي آف ميزبان تيم الاتفاق عربستان خواهد بود. رويارويي دو تيم ايراني در پلي‌آف يک بدشانسي بزرگ براي آنها به حساب مي‌آيد که حذف يکي از نمايندگان ايران را در پي خواهد داشت.

 

گروه بندي کامل رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بدين شرح است:

* گروه A: الريان قطر، نسف ازبکستان، الجزيره امارات و برنده بازي اول پلي آف غرب

* گروه B : العربي قطر، الاتحاد عربستان، بني ياس امارات و پاختاکور ازبکستان

* گروه C: لخوياي قطر، الاهلي عربستان، النصر امارات و سپاهان ايران

* گروه D : الغرافه قطر، الهلال عربستان، پرسپوليس ايران و برنده بازي دوم پلي آف غرب

* گروه E: گامبا اوزاکاي ژاپن، برنده بازي اول پلي آف شرق، بنيادکار ازبکستان، برنده بازي پلي آف دوم شرق

* گروه F : اولسان هيونداي کره، قهرمان جام امپراتوري ژاپن، بريسبان رور استراليا، بيجينگ گوآن چين

* گروه G: تيانجين تدا چين، سئونگنام ايلهوا چونما کره، ناگويا گرامپوس ژاپن، سنترال مرينرز استراليا

* گروه H : قهرمان ليگ تايلند، گوانگ‌ژو چين، چونبوک هيونداي موتورز کره ، کاشيوا ريسول ژاپن

[ چهارشنبه 16 آذر1390 ] [ 10:28 ] [ ناصر ]

استقلال حريف ذوب‌آهن در مرحله اول پلي‌آف

تيم فوتبال استقلال در مرحله اول پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا حريف ذوب‌آهن شد.


     قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2012 امروز در مالزی انجام شد و بر اساس آن تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در مرحله اول به مصاف هم خواهند رفت. این بازی روز 22 بهمن سال جاری در ورشگاه آزادی برگزار می‌شود. برنده این بازی در مرحله دوم پلی‌آف میزبان الاتفاق عربستان خواهد بود. مربیگری الاتفاق برعهده برانکو سرمربی پیشین تیم ملی ایران است.

دیگر بازی مرحله دوم بین الشباب امارات و نفتچی ازبکستان برگزار می‌شود. به این ترتیب یکی از نمایندگان ایران یعنی بازنده دیدار استقلال و ذوب‌آهن در مرحله اول حذف می‌شود. تیم برنده نیز در مرحله پلی‌آف و برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید الاتفاق عربستان را ببرد و در صورت شکست در این دیدار راهی رقابت‌های AFC کاپ خواهد شد.

[ چهارشنبه 16 آذر1390 ] [ 10:26 ] [ ناصر ]

برنامه کامل ديدارهاي مرحله گروهي ليگ قهرمانان

مرحله گروهي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا از روز 16 اسفندماه 1390 آغاز خواهد شد که براساس برنامه در هفته اول اين مسابقات سپاهان پذيراي النصر امارات است و پرسپوليس در ورزشگاه ملک فهد رياض به مصاف الهلال عربستان مي رود.


    نمایندگان فوتبال ایران در برنامه‌ای که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده است، در روزهای 1 و 2 فروردین ماه سال 1391 نیز به میدان خواهند رفت که با این شرایط فوتبال ایران نوروزی فوتبالی را پشت رو خواهد داشت.

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:
گروه A
16 یا 17 اسفندماه 1390
* الریان قطر - برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا
* نسف قارشی ازبکستان - الجزیره امارات

1 یا 2  فروردین‌ماه 1391
* الجزیره امارات - الریان قطر
* برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا - نسف قارشی ازبکستان

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391
* الریان قطر - نسف قارشی ازبکستان
* برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا - الجزیره امارات

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391
* الجزیره امارات -  برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا
* نسف قارشی ازبکستان - الریان قطر

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391
* الجزیره امارات - نسف قارشی ازبکستان
* برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا - الریان قطر

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391
* الریان قطر - الجزیره امارات
* نسف قارشی ازبکستان - برنده بازی پلی‌آف شماره 2 غرب آسیا

گروه B
16 یا 17 اسفندماه 1390
* الاتحاد عربستان - پاختاکور ازبکستان
* بنی یاس امارات - العربی قطر

1 یا 2 فروردین‌ماه 1391
* العربی قطر - الاتحاد عربستان
* پاختاکور ازبکستان - بنی یاس امارات

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391
* الاتحاد عربستان - بنی یاس امارات
* پاختاکور ازبکستان - العربی قطر

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391
* العربی قطر - پاختاکور ازبکستان
* بنی یاس امارات - الاتحاد عربستان

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391
* العربی قطر - بنی یاس امارات
* پاختاکور ازبکستان - الاتحاد عربستان

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391
* الاتحاد عربستان - العربی قطر
* بنی یاس امارات - پاختاکور ازبکستان

گروه C
16 یا 17 اسفندماه 1390
* سپاهان ایران - النصر امارات
* لخویا قطر - الاهلی عربستان

1 یا 2 فروردین‌ماه 1391
* الاهلی عربستان - سپاهان ایران
* النصر امارات - لخویا قطر

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391
* سپاهان ایران - لخویا قطر
* النصر امارات - الاهلی عربستان

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391
* الاهلی عربستان - النصر امارات
* لخویا قطر - سپاهان ایران

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391
* الاهلی عربستان - لخویا قطر
* النصر امارات - سپاهان ایران

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391
* سپاهان ایران - الاهلی عربستان
* لخویا قطر - النصر امارات

گروه D
16 یا 17 اسفندماه 1390
* برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا - الغرافه قطر
* الهلال عربستان - پرسپولیس ایران

1 یا 2 فروردین‌ماه 1391
* پرسپولیس - برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا
* الغرافه قطر - الهلال عربستان

15 یا 16 فروردین‌ماه 1391
* برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا - الهلال عربستان
* الغرافه قطر - پرسپولیس ایران

29 یا 30 فروردین‌ماه 1391
* الهلال عربستان - برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا
* پرسپولیس ایران - الغرافه قطر

12 یا 13 اردیبهشت‌ماه 1391
* پرسپولیس ایران - الهلال عربستان
* الغرافه قطر - برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا

26 یا 27 اردیبهشت‌ماه 1391
* برنده بازی پلی‌آف شماره یک غرب آسیا - پرسپولیس ایران
* الهلال عربستان - الغرافه قطر

[ چهارشنبه 16 آذر1390 ] [ 10:21 ] [ ناصر ]

22بهمن ديداررفت پلي آف ليگ قهرمانان آسيا 

با مشخص شدن تيم‌ها، مرحله اول پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا 22 بهمن سال جاري برگزار مي‌شود.


 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید فردا در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور انجام می‌شود. با توجه به سهمیه های اعلامی کنفدراسیون فوتبال آسیا در کشورهای مختلف در منطقه غرب آسیا ۵ تیم در مرحله پلی‌آف حضور پیدا کرده اند.

 نمایندگان کشورهای امارات، عربستان، ازبکستان و ایران در این مرحله باید با هم رقابت کنند. بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا از ایران دو تیم استقلال و ذوب آهن در مرحله پلی‌آف شرکت می‌کنند.

 سیستم برگزاری مسابقات به این صورت است که پس از قرعه‌کشی دو تیم با همدیگر بازی می‌کنند و تیم بازنده از دور مسابقات کنار می‌رود تا تعداد تیم‌ها به چهار برسد.

 چهار تیم باقی‌مانده نیز پس از قرعه‌کشی دو به دو با هم بازی می‌کنند. دو تیم برنده به لیگ قهرمانان آسیا صعود و تیم‌های بازنده به AFC کاپ راه پیدا می‌کنند.البته این شرایط، برای همه تیم ها سخت خواهد بود.
 البته مرحله پلی اف در دو بخش غرب و شرق آسیا به صورت جداگانه و با این شرایط برگزار خواهد شد:

 پلی آف در دو مرحله بصورت تک بازی برگزار می شود( مرحله اول روز 22 بهمن 1390 و مرحله دوم روز 29 بهمن) تیم بازنده در مرحله اول از دور مسابقات حذف می شود و حتی به AFC کاپ هم راه نخواهد یافت.

 ضمن اینکه دو تیم بازنده مرحله دوم پلی اف به AFC کاپ راه می یابند و دو تیم برنده راهی مرحله گروهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان می شوند. قرعه کشی برای 5 تیم حاضر در مسابقات پلی اف بصورت آزاد است و ملاحظاتی مثل از یک کشور بودن تیم ها در نظر گرفته نخواهد شد. الاتفاق عربستان، الشباب امارات، نفتچی ازبکستان و استقلال و ذوب آهن تیم های حاضر در پلی ‌آف غرب آسیا هستند.

 به نظر می رسد با شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته است، نامناسب ترین قرعه این خواهد بود که استقلال و ذوب آهن به عنوان دو تیم برگزار کننده مرحله اول پلی اف انتخاب شوند که در این صورت یکی از این تیم ها در همان تک بازی از مسابقات آسیایی این فصل کنار خواهد رفت. البته این امیدواری وجود دارد که این دو تیم در مرحله اول بازی نداشته باشند و از مرحله دوم وارد پلی اف شوند که حداقل تیم بازنده بتواند در AFC کاپ شرکت کند.

[ یکشنبه 6 آذر1390 ] [ 14:0 ] [ ناصر ]

تيم فوتبال السد قطر 21 شهريور به اصفهان مي آيد

تيم فوتبال السد قطر حريف تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نماينده ايران در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا روز 21 شهريور وارد اصفهان مي شود.


 سايت ورزشي العنابي قطر روز يکشنبه نوشت: تيم فوتبال السد قطر روز 12 سپتامبر ( 21 شهريور ) به منظور برگزاري ديدار رفت خود در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا بوسيله يک فروند هواپيماي اختصاصي به اصفهان سفر مي کند.
 فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در مرحله رفت مسابقات يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا روز 23 شهريور در ورزشگاه فولاد شهر ميزبان تيم السد قطر است.
 مسوولان باشگاه السد قطر براي جلوگيري از خستگي بازيکنان خود تصميم گرفته اند تا با اجاره يک فروند هواپيماي اختصاصي روز 21 شهريور با پروازي مستقيم وارد فرودگاه اصفهان شوند.
 بازيکنان تيم فوتبال السد قطر بلافاصله پس از ديدار خود با تيم سپاهان به دوحه بازمي گردند تا خود را براي ديدار با تيم الخريطيات در ليگ ستارگان قطر ( ليگ برتر ) که 18 سپتامبر برگزار خواهد شد ، آماده کنند.
 ديدار برگشت تيم هاي فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و السد قطر روز 27 سپتامبر ( پنجم مهر ) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار مي شود.

[ چهارشنبه 9 شهریور1390 ] [ 13:51 ] [ ناصر ]

برنامه مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد

برنامه مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا با پايان ديدارهاي مرحله گروهي اين مسابقات مشخص شد.


پرونده مرحله گروهي رقابت‌‌هاي ليگ قهرمانان آسيا شب گذشته (چهارشنبه) با برگزاري 8 ديدار بسته شد و چهره هر 16 تيم مرحله يک هشتم نهايي اين رقابت‌‌ها مشخص شد.

بر اين اساس و پس از حذف تيم‌هاي مطرح و پرطرفدار استقلال و پرسپوليس ايران از اين رقابت‌ها در مهم‌ترين ديدارهاي مرحله يک هشتم نهايي سپاهان ايران، صدرنشين گروه اول به مصاف بنيادکار ازبکستان تيم دوم گروه سوم مي‌رود و ذوب‌‌‌آهن ايران صدرنشين گروه چهارم با النصر عربستان تيم دوم گروه دوم بازي مي‌کند. اين ديدارها در اصفهان برگزار مي‌شود.

طبق قوانين کنفدراسيون فوتبال آسيا در اين مرحله تنها يک بازي آن هم به ميزباني کشوري برگزار مي‌شود که تيمش با سرگروهي به مرحله بعدي صعود کرده است. ضمن اينکه از مرحله يک چهارم نهايي به بعد مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار مي‌شود.

*برنامه کامل مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به شرح زير است:
غرب آسيا:
السد قطر - الشباب عربستان (ورزشگاه جاسم بن حمد)
ذوب‌‌‌آهن ايران - النصر عربستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان)
سپاهان ايران - بنيادکار ازبکستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان)
الاتحاد عربستان - الهلال عربستان (ورزشگاه ملک فيصل)

شرق آسيا:

چونبوک موتورز کره‌جنوبي - تيانجين تدا چين (ورزشگاه جامجهاني جنجو)
گامبا اوزاکا ژاپن - سرزو اوزاکا ژاپن (ورزشگاه اوزاکا اکسپو 70)
سوان بلووينگز کره‌جنوبي - ناگويا گرامپوس ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سوان)
اف سي سئول کره جنوبي - کاشيما انتلرز ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سئول)
[ دوشنبه 26 اردیبهشت1390 ] [ 11:22 ] [ ناصر ]

قرعه کشي ليگ قهرمانان آسيا

چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا حريفان خود را شناختند.


قرعه‌کشي مسابقات غرب آسيا به شرح زير است:

گروه A:
الهلال عربستان
الغرافه قطر
الجزيره امارات
سپاهان ايران

گروه B:
استقلال ايران
النصر عربستان
پاختاکور ازبکستان
برنده ديدار پلي‌آف غرب
در بازي پلي‌آف غرب تيم السد قطر به مصاف الاتحاد سوريه مي‌رود و برنده اين ديدار به مصاف دمپو هند خواهد رفت.

گروه C:
الوحده امارات
پرسپوليس ايران
الاتحاد عربستان
بنيادکار ازبکستان

گروه D:
الريان قطر
الامارات امارات
ذوب‌آهن ايران
الشباب عربستان

[ چهارشنبه 17 آذر1389 ] [ 1:27 ] [ ناصر ]

اعلام برنامه كامل ليگ قهرمانان آسيا

با اعلام زمان برگزاري مسابقات مرحله گروهي، احتمال دارد تيم‌هاي ايراني با صعود به مرحله يک هشتم با يکديگر روبرو شوند.


   پس از انجام مراسم قرعه‌کشي ليگ قهرمانان 2011 آسيا زمان و مکان ديدارهاي نمايندگان ايران در مسابقات مشخص شد.

برنامه بازي‌ها به شرح زير است:

*هفته اول
استقلال تهران و تيم برنده بازي پلي آف در روز دهم اسفند ( تيم پلي آف پس از ديدار الاتحاد سوريه و السد قطر و برنده اين مسابقه با دمپوي هند انتخاب و معرفي مي‌شود.)

الهلال عربستان و سپاهان اصفهان در روز يازدهم اسفند

الاتحاد عربستان و پرسپوليس در روز يازدهم اسفند

ذوب آهن اصفهان و الامارات امارات در روز يازدهم اسفند

*هفته دوم

سپاهان اصفهان و الجزيره امارات در روز بيست و چهارم اسفند

النصر عربستان و استقلال تهران در روز بيست و چهارم اسفند

پرسپوليس و الوحده امارات در روز بيست و پنجم اسفند

الشباب عربستان و ذوب آهن اصفهان در روز بيست و پنجم اسفند

*هفته سوم

سپاهان اصفهان و الغرافه قطر در روز شانزدهم فروردين 90

بنيادکار ازبکستان و پرسپوليس در روز شانزدهم فروردين 90

استقلال تهران- پاختاکور ازبکستان در روز هفدهم فروردين 90

الريان قطر و ذوب آهن اصفهان در روز هفدهم فروردين 90

*هفته چهارم

پاختاکور ازبکستان و استقلال تهران در روز سي ام فروردين 90

ذوب آهن اصفهان و الريان قطر در روز سي ام فروردين 90

پرسپوليس و بنيادکار ازبکستان در روز سي و يکم فروردين 90

الغرافه قطر و سپاهان اصفهان در روز سي و يکم فروردين 90

*هفته پنجم

پرسپوليس و الاتحاد عربستان در روز سيزدهم ارديبهشت 90

الامارات امارات و ذوب آهن اصفهان در روز سيزدهم ارديبهشت 90

سپاهان اصفهان و لهلال عربستان در روز چهاردهم ارديبهشت سال 90

برنده پلي آف غرب و استقلال تهران در روز چهاردهم ارديبهشت سال 90

*هفته ششم

الوحده امارات و پرسپوليس در روز بيستم ارديبهشت سال 90

ذوب آهن اصفهان و الشباب عربستان در روز بيستم ارديبهشت سال 90

استقلال تهران و النصر عربستان در روز بيست ويکم ارديبهشت سال 90

الجزيره امارات و سپاهان در روز بيست ويکم ارديبهشت سال 90

زمان مسابقات مرحله يک هشتم نهايي:

*روز سوم خرداد سال 90:

تيم اول گروه A و تيم دوم گروه C

تيم اول گروه C و تيم دوم گروه A

*روز چهارم خرداد سال 90:

تيم اول گروه B- تيم دوم گروه D

تيم اول گروه D- تيم دوم گروه B

[ چهارشنبه 17 آذر1389 ] [ 1:26 ] [ ناصر ]

اسامي داوران ديدار برگشت پوهانگ و ذوب‌آهن اعلام شد

کنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي داوران ديدار پوهانگ استيلرز کره جنوبي و ذوب آهن ايران در دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي را اعلام کرد.


 ديدار ذوب آهن و استيلرز در پوهانگ کره جنوبي در تاريخ 22 سپتامبر، 31 شهريور برگزار مي شود.

اسامي داوران به شرح زير است:

ناظر بازي :جوزف زاخاريا از هند

ناظر داوري :ساموئل مينگ يام چان از هونگ کونگ

داور:بنيامين ويليامز از استراليا

کمک داور اول :ديويد بنيامين ويلسون از استراليا

کمک داور دوم:جان دنيس سيلک از استراليا

داور چهارم :تري مين وو از ويتنام

[ دوشنبه 21 تیر1389 ] [ 15:55 ] [ ناصر ]

زمان ديدارهاي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا اعلام شد

کنفدراسيون فوتبال آسيا زمان برگزاري ديدارهاي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا را اعلام کرد که بر اساس آن تيم ذوب آهن اصفهان بيست و چهارم شهريور ماه به مصاف تيم پوهانگ استيلرز کره جنوبي مي‌رود


به نقل از سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا، ديدارهاي رفت اين مرحله روز چهارشنبه ‪ ۲۴‬شهريورماه ( ‪ ۱۵‬سپتامبر) و ديدارهاي برگشت روز چهارشنبه ‪ ۳۱‬شهريور ( ‪ ۲۲‬سپتامبر) برگزار مي‌شود.

 ديدارهاي رفت مرحله نيمه نهايي اين مسابقات نيز روزهاي سه شنبه ‪ ۱۳‬مهر ( ‪ ۵‬اکتبر) و چهارشنبه ‪ ۱۴‬مهر (‪ ۶‬اکتبر) و ديدارهاي برگشت روز چهارشنبه ‪ ۲۸‬مهرماه (‪ ۲۰‬اکتبر) برگزار مي‌شود.

همچنين ديدار نهايي اين مسابقات نيز روز شنبه ‪ ۲۲‬آبانماه (‪ ۱۳‬نوامبر) در توکيو پايتخت ژاپن برگزار مي‌شود.

برنامه و زمان برگزاري ديدارهاي مرحله يک چهارم نهايي به شرح زير است:

ديدارهاي رفت ( ‪ ۲۴‬شهريورماه):
الهلال عربستان با الغرافه قطر ورزشگاه ملک فهد رياض، ساعت ‪۲۰:۳۵‬

ذوب آهن ايران با پوهانگ استيلرز کره جنوبي ورزشگاه فولادشهر اصفهان ساعت ‪۱۸:۳۰‬

هيونداي موتورز کره جنوبي با الشباب عربستان ورزشگاه جيون جو ديونگو ساعت ‪ ۱۹:۰۰‬به وقت محلي

سيونگنام ايلهوا چونما کره جنوبي با سوون سامسونگ پلو وينگز کره جنوبي ورزشگاه تانچون سيونگنام ساعت ‪ ۱۹:۳۰‬به وقت محلي

ديدارهاي برگشت ( ‪ ۳۱‬شهريور) :
الغرافه قطر با الهلال عربستان ورزشگاه الغرافه دوحه ساعت ‪۱۸:۳۰‬

پوهانگ استيلرز کره جنوبي با ذوب آهن ايران ورزشگاه پوهانگ استيليارد پوهانگ ساعت ‪۱۹:۳۰‬

الشباب عربستان با چونبوک هيونداي موتورز کره جنوبي ورزشگاه ملک فهد رياض ساعت ‪۱۸:۳۰‬


سوون سامسونگ پلو وينگز کره جنوبي با سيونگنام ايلهوا چونما کره جنوبي ورزشگاه سوون شهر سوون ساعت ‪۱۹:۳۰‬

[ دوشنبه 21 تیر1389 ] [ 15:54 ] [ ناصر ]

درباره وبلاگ